نشست تخصصی امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید

photo5783027061970020896

 

نشست تخصصی امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید برگزار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نشست تخصصی امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید با هدف ایجاد وحدت نظر میان دیدگاه‌های صنفی شرکای کارگری و کارفرمایی روز دوشنبه 16 مرداد در مجموعه تلاش وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در تهران برگزار شد .

بر پایه این گزارش در مناسبات حاکم در روابط کار شرکای کارگری و کارفرمایی بر سر تامین امنیت شغلی و تولید سرمایه‌گذاری دارای اشتراک نظر هستند اما هر کدام از این طرفین براساس منافع صنفی خود رویکردهای متفاوتی را برای به وجود آوردن این امنیت دنبال می‌کنند.
به همین منظور در این کنفرانس که با حضور نمایندگان تشکل‌های عالی صنفی کارگری کارفرمایی مدیران دولتی و اساتید دانشگاه‌ها برگزار شد، تلاش می شود تا دیدگاهها به وحدت نظر و تعامل بیشتر میان نقطه نظرات کارگران و کارفرمایان درباره تأمین امنیت شغلی، تولید و سرمایه‌گذاری منجر شود .
در این کنفرانس همچنین با هدف اینکه چگونه می‌توان در واحد های تولیدی امنیت شغلی، تولید و سرمایه‌گذاری را افزایش داد و به نوعی به نقطه تعادلی رسید که در آن نگاه تک بعدی و یک سویه نسبت به تامین امنیت اشتغال یا تولید سرمایه‌گذاری وجود نداشته باشد بحث و تبادل نظر  شد.

565656987878

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری