ثبت نام مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان کرمان در حال انجام است

 

ثبت نام مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان کرمان در حال انجام است.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، سرپرست مدیریت فرهنگی اجتماعی این اداره کل ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای توسعه و تعمیق معارف اسلامی و قرآنی، مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان در آبان ماه سال جاری برگزار می گردد.

علی سلیمانی افزود: کلیه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های محترم ایشان شامل همسر و فرزندان که سن آنان بالاتر از ۱۵ سال باشد می توانند در این دوره از مسابقات قرآنی شرکت نمایند.
مدیر اجتماعی فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ضمن اعلام رشته های این دوره از مسابقات قرآنی ادامه داد: رشته قرائت، ترتیل، حفظ ( شاخه های 10 جزء، 20 جزء و کل) و مفاهیم (جلد بیست و دوم تفسیر نمونه از چاپ 27 جلدی دارالکتب الاسلامیه ( بصورت تستی)) رشته های مورد نظر این دوره از مسابقات بوده که در دو گروه خواهران و برادران برگزار میگردد.
وی گفت:در مرحله اول علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای مربوطه مراجعه و برای شرکت در مرحله شهرستانی که در مهرماه برگزار میگردد اعلام آمادگی نمایند.
گفتنی است: نفرات برتر و برگزیده استانی به مرحله کشوری مسابقات معرفی خواهند شد.آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری