اولین جشنواره رسانه و رفاه اجتماعی

photo5904768120428538410

 

علی سلیمانی سرپرست مدیریت اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد: برگزاری نخستین جشنواره «رسانه و رفاه اجتماعی»
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، علی سلیمانی در گفتگو با رسول هوشیاراحمدی رئیس اداره روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: اولین جشنواره رسانه و رفاه اجتماعی با هدف ایجاد ارتباط سازنده میان خبرنگاران و سیاستگذاران حوزه رفاه اجتماعی و با رویکرد نقد عوامل موثردر ایجاد فقر برگزار می شود .
وی تصریح کرد: در این جشنواره میخواهیم ضمن برقراری تعامل موثرتر میان خبرنگاران و دستگاه سیاستگذاری، آثارخبرنگاران را در محورهای جشنواره گردآوری و مستند نماییم .
سلیمانی در خصوص جزییات جشنواره گفت : این جشنواره در 5 رشته گفت و گو و مصاحبه، گزارش خبری، یادداشت، مقاله و طنز و در 8 محور نقد سیاست های غلط اجرایی در حوزه فقر زدایی، تاثیر بیکاری در افزایش فقر و بزهکاری، نقش فقر در افزایش اعتیاد و تاثیر آن برخانواده، افزایش آمار طلاق، افزایش حاشیه نشینی، تغییرات اقلیمی و مهاجرت از روستاها به شهرها، زندگی زنان بی سرپرست و بد سرپرست، نقش فقر در افزایش کودکان کار و معلولیت برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار منتشر شده خود در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی را حداکثر تا تاریخ 10 مهرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند .
خاطر نشان می شود مقررات و فرم شرکت در جشنواره و شیوه ارسال آثار در پایگاه اینترنتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به آدرس www.mcls.gov.ir و پایگاه اطلاع رسانی www.tamin24.ir در دسترس می باشد.

 

photo5904768120428538410آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری