افتتاح نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان

IMG 5433

 

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: فرهنگ کتابخوانی از مهمترین نمادهای توانمندی است که باید در استان بویژه در بین قشر کارگر گسترش یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، رضا اسماعیلی در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان که به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس بر پا شده است گفت : در احادیث و قرآن تأکید فراوانی بر مطالعه کتاب شده است و به لحاظ عقلی نیز اهمیت مطالعه کتاب اثبات شده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ کتاب خوانی باید توسعه و افزایش پیدا کند اظهارداشت: یکی از کارهای راهبردی توسعه فرهنگ کتاب خوانی برپایی نمایشگاه کتاب است چرا که دسترسی به کتاب را تسهیل می‌کند تا مردم و کسانی که آگاهی کمتری دارند دسترسی بیشتری پیدا کنند.

نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس چهارشنبه 5 مهر ماه در سالن شهید رحمانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برپا شده است .

در این نمایشگاه کتاب ، بیش از 5 هزار جلد  کتاب در قالب 3 هزار عنوان با 50 درصد تخفیف به علاقمندان عرضه می شود. کتابهای این نمایشگاه با موضوع های دفاع مقدس – مذهبی - تاریخی – ادبیات – هنری – کودک ونوجوان – آشپزی – رمان – روانشناسی – موفقیت مشخص شده است . یاد آور می شود این نمایشگاه تا پایان مهر ماه دایر است و ساعات کار نمایشگاه صبح ها از ساعت 8 تا 13 و عصر ها از ساعت 16 تا 21 می باشد و بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است .

 

IMG 5435

 

IMG 5437

 

IMG 5439

 

IMG 5444

 

IMG 5445

 

IMG 5455

 

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری