بیانیه جامعه کار، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت حماسه نهم دی ماه

 

b7642f1bd215900a72041729dbea5a5f XL

بیانیه جامعه کار، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت حماسه نهم دی ماه


بسمه تعالی
اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

مقام معظم رهبری :
"راهپیمایی نهم دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است ."بی شک ، حماسه جاوید ملت غیور ایران اسلامی در دفاع از ارزشهای والای شهدا و  پیروی از ولایت ؛ تمام امید دشمنان اسلام را به یأسی بزرگ تبدیل کرد . آفرین بر این حضور و آفرین بر این بصیرت .
تحلیل این حماسه پر شور نشان می دهد که ملت شکست ناپذیر ایران زمین ، با فهمی وسیع و دیدگاهی جامع و هوشیارانه به اهداف شوم استکبار جهانی و ایادی دست نشانده آنها پی می برد و همچون سدی استوار خروش نا کام آنها را به سکون یأس تبدیل می کند .

با نگاهی ژرف در تاریخ ایران اسلامی مشاهده می کنیم که شکوه حضور مردم آزاده این سرزمین با قیام سرخ حسینی پیوندی ناگسستنی دارد و مسلم است که ملّت غیور ایران توهین به شعائر دینی و مقدسات ، بویژه عاشورای حسینی را تحمل نکرده و عاملان بوجود آورنده آن را برای همیشه طرد می کنند .

جامعه تعاون ، کار و تولید استان کرمان نیز با گرامیداشت این حضور  جاودانه و گرامیداشت آن اعلام می کند : همچون گذشته در صف اوّل دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی ، امام راحل (ره) و شهدا ؛ از منویات رهبر معظم انقلاب پیروی کرده و همراه با دیگر هم وطنان آزاده خویش در برابر استکبار جهانی و فریب خوردگان آن خواهند ایستاد .

( کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان  – بسیجیان پایگاه شهید مغفوری – اتاق تعاون -کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار – مجمع نمایندگان کارگر استان و انجمن کاریابیهای غیر دولتی استان کرمان )روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری