پیام مدیر کل به مناسبت سالروز زلزله بم

arge bam5

پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در سالروز زلزله بم:

 

بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند    
چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو را نماند قرار


پنجم دی ماه سال ۱۳۸۲ برای دیار کریمان، ایران اسلامی و قلوب انسان‌های نوع‌دوست و مهربان در سراسر جهان، یادآور اتفاقی ناگوار است ، زلزله بم...
به هر حال آن روزها گذشت و خدای مهربان که اگر به حکمت، دری را می‌بندد، به رحمت در دیگری را می‌گشاید، از فردای زلزله، روح زندگی و روحیه نشاط را در مردم دمید و ملت و دولت با توکل بر ذات باری‌تعالی، آستین عزت و همّت را بالا زدند و چنان با اراده، بناهای فردی و اجتماعی خویش را بر ویرانه‌ها ساختند که حقشان بود ، بم زنده همه را خوشحال کرد .
در چند بازدید که مهمان صداقت مردم بم بودم، علاوه بر بازدیدهای مکرر از سطح شهر و چند پروژه تعاونی و عمرانی، از مرکز خیریه توانبخشی سپهر هم دیدن کردم که تلفیقی از غم و شادی بود.
ملاقات با کسانی که سلامتی شان را آن شب زیر آوارها از دست داده بودند ، بسیار دردناک بود، اما وقتی می‌دیدم همین انسان‌ها، حتی روی ویلچرها، برای حفظ استقلال مادی زندگی و تقویت حالات معنوی خویش، تلاش و کوشش می‌کنند، در دل شادمان شدم.
انشاالله با همت استاندار محترم کرمان و دیگر مسؤلان اجرایی استان کرمان ، در دولت تدبیر و امید باز هم برای شکوفایی و توسعه همه‌ جانبه بم اقدامات مفید دیگری صورت پذیرد .  

 


رضا اسماعیلی
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانآدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری