نام نویسی در بیست و نهمین جشنواره امتنان از كارگران، گروه هاي كار و واحدهاي نمونه استان کرمان

 

87523

 

نام نویسی در بیست و نهمین جشنواره امتنان از كارگران، گروه هاي كار و واحدهاي نمونه استان کرمان در حال اجراست
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت ثبت نام بیست و نهمین دوره جشنواره امتنان از كارگران،گروه هاي كار و واحدهاي نمونه 1396 استان کرمان در حال اجراست و تا 25 دي ماه سال جاري ادامه دارد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان؛ رضا اسماعیلی در خصوص اين جشنواره اظهار داشت: جشنواره امتنان از كارگران، گروه هاي كار و واحدهاي نمونه  استان كه امسال از سوي وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید  نامگذاري گرديده در راستای  تشویق و ترغیب جامعه بزرگ کار و تولید و به منظور شناسایی و معرفی  تلاشگران  عرصه های مختلف  تولید، صنعت، کشاورزی و خدماتی همه ساله طی فراخوانی برگزار مي شود.
وی افزود: تمامی فعالان عرصه کار، تلاش استان اعم از کارگران، گروه های کار و واحدهاي نمونه  مخترع، مبتکر و خلاق در واحدهای توليدي و اقتصادی استان می توانند به منظور شناساندن  خود به  جامعه  هدف  در سامانه  الکترونیکی  جشنواره به آدرس  emtenan.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند.
رضا اسماعیلی با اشاره به اینکه ارایه تمامی مدارک خواسته شده در سامانه ثبت نام توسط ثبت نام کنندگان الزامی است، اظهار داشت: همه موارد خواسته شده در سامانه ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه دارای امتیاز می باشد و ثبت نام کنندگان در صورت عدم ارائه مدارک خواسته شده امتیاز خود را از دست خواهند داد.
وی بیان  کرد: پس از پایان مهلت اعلام شده ثبت نام شدگان  توسط کمیته داوری ارزیابی و برترین های جامعه کار و تولید استان در جشنواره معرفی خواهند شد وطي مراسمي با حضور مسئولين استان و وزارت متبوع  تجليل مي شوند.
شايان ذكر است ثبت نام کنندگان و واجدين شرايط جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند در استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی و در شهرستان های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه نمایند .

87523

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری