شورای روابط عمومی کارگروه اشتغال استان کرمان

IMG 1910 Copy

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جلسه شورای روابط عمومی کارگروه اشتغال استان کرمان :
صدا و سیما ، خبرگزاریها و نشریات خبری ، مهمترین پایه های اطلاع رسانی و تشویق مردم در ایجاد شغل هستند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این جلسه که با حضور مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی عضو کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در سالن ایثارگران اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برگزار شد رضا اسماعیلی با بیان اینکه صدا و سیما ، خبرگزاریها و نشریات خبری ، مهمترین پایه های اطلاع رسانی و تشویق مردم در ایجاد شغل هستند گفت: رسانه ها با برخورداری از جاذبه های  بصری و تصویری یکی از اهرم های اصلی تشویق مردم به ایجاد شغل و اصلاح فرهنگ کار هستند.
وی با اشاره به تأکید استاندار کرمان بر اطلاع رسانی وسیع در جذب بیش از هزار و سیصد میلیار تومان تسهیلات اشتغالزا در استان گفت : امید است با هم افزایی مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه تمام اعتبارات اشتغالزا در استان جذب شود .
در این جلسه قائم مقام مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز با بیان اینکه یکی از رسالتهای صدا و سیما ایجاد ارتباط نزدیکتر بین مردم و دولت است گفت : اجرای خواست و مطالبات مردم و حتی اجرای قوانین نیازمند همکاری رسانه ملی و دستگاههای اجرایی است .
مرتضی میقانی با اعلام آمادگی صدا و سیمای مرکز کرمان در پوشش اخبار و رویدادهای دستگاههای اجرایی استان گفت : با برنامه ریزی لازم دستاوردهای دستگاههای اجرایی استان و همچنین طرح های اشتغال زای آنها در ایام ا... دهه فجر پخش خواهد شد .
مدیر کل روابط عمومی استانداری کرمان نیز در این جلسه با خوب ارزیابی کردن عملکرد روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان بر تلاش بیش از پیش آنها در همکاری با صدا و سیمای مرکز کرمان و اطلاع رسانی ویژه در بخش اشتغال از طریق فضای مجازی تأکید کرد و گفت : استراتژی بیان برنامه ها و کارهای صورت گرفته در حوزه اشتغال باید در این شورا مطرح شود .
نقی عظیمی زاده با بیان اینکه وحدت رویه در انتقال اطلاعات و آمار از سمت دستگاههای اجرایی باید مد نظر مدیران روابط عمومی قرار گیرد ، بر هم افزایی بیشتر بین روابط عمومی ها – اصلاح فرهنگ کار – به روز بودن بانک اطلاعاتی روابط عمومی ها تأکید نمود .
وی با بیان اینکه طرح ها – برنامه ها و عملکرد استاندار کرمان در مقوله اقتصاد مقاومتی در بسیاری از جهات الگوی کشوری شده است گفت : تأکید استاندار کرمان در مقوله اقتصاد مقاومتی ، ایجاد شغل و توسعه همه جانبه جانبه استان است .
این جلسه با تأکید استاندار کرمان و به منظور اطلاع رسانی بیشتر دستگاههای اجرایی در حوزه جذب اعتبارات اشتغالزا و تشویق مردم در استفاده از تسهیلات اشتغالزا برگزار شد .

 

IMG 1906 Copy

 

IMG 1898 Copy

 

IMG 1904 Copy

 

IMG 1907 Copy

 

IMG 1932 Copy

 

IMG 1934 Copy

 

IMG 1953 Copy

 

IMG 1935 Copy

 

 

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری