نهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان

 

IMG 1627

 

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در نهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان :
13 طرح با اختصاص 103 میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل طرح اشتغال فراگیر در نهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تصویب شد که با اجرای این طرح ها برای بیش از 1500 نفر شغل جدید ایجاد می شود  .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، رضا اسماعیلی در نهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با بیان اینکه تعهد استان کرمان در ایجاد شغل از طریق طرح اشتغال فراگیر در سال 1396 ، بیست هزار و 170 شغل است گفت : 618 میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات بانکی به طرح های اشتغال فراگیر استان کرمان اختصاص یافته است .
وی با اشاره به طرح کارورزی گفت : از محل این طرح در استان کرمان تا کنون 509 قرارداد کارورزی بین واحدهای پذیرنده و کارورز منعقد شده است .
در این جلسه دکتر فدایی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان نیز با تاکید بر تلاش همه مدیران اجرایی استان در تحقق تعهد اشتغال استان از دبیر خانه کارگروه اشتغال و سرایه گذاری استان به جهت هماهنگی و پیگیری در برگزاری مطلوب این جلسات قدردانی کرد  .
همچنین در این جلسه فرمانداران شهرستانهایی که روند ایجاد شغل مناسبی را طی نموده اند نیز گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند .

IMG 1628

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری