شورای اداری اداره کل در جیرفت

 

IMG 1580 Copy

امام جمعه جیرفت در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان : ایجاد مجمع خیرین کارآفرین بهترین راهکار استفاده از ظرفیت مردمی در راستای اشتغال زایی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جمعه جیرفت با حضور در جلسه شورای اداری اداره کل که در محل دفتر شرکت کشت و صنعت جیرفت برگزار شد گفت :  ایجاد مجمع خیرین کارآفرین بهترین راهکار استفاده از ظرفیت مردمی در راستای اشتغال زایی است .
وی با اشاره به احادیث و روایات در زمینه ایجاد کسب و کار و کارآفرینی گفت : در دین مبین اسلام بر اساس روایات و احادیث بویژه از امام صادق ( ع ) استفاده بهینه از سرمایه نشانه ایمان است و فرد کارآفرین جوانمرد محسوب می شود  .
وی با قدردانی از مجموعه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خواستار توجه بیش از پیش مسؤلان دولتی به شهرستان جیرفت در راستای اشتغال زایی شد .
در این جلسه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز از همه مدیران اجرایی و ستادی خواست که در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید – اشتغال تمام تلاش خود را در راستای طرح های اشتغال زای دولت بویژه اجرای قانون اشتغال فراگیر ، طرح کارورزی و اجرای طرح های روستا تعاون و شرکتهای تعاون عمران شهرستانی بکار گیرند و با برقراری ارتباط مناسب با فرمانداران نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه و جماعات سطح ایجاد اشتغال را در شهرستای محل خدمت خود ارتقا دهند .
رضا اسماعیلی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت عملکردی اداره کل به امام جمعه و معاون برنامه ریزی فرماندار جیرفت که در جلسه حضور داشتند همه مدیران ستادی و اجرایی را به بهره وری بیشتر و کار تأثیر گذار توصیه نمود و گفت : هم سو شدن بیش از پیش مدیران در بینش صحیح از بخشنامه ها و دستور العملهای وزارت متبوع باید در اولیت قرار گیرد  .
در این جلسه مدیران روابط کار – توسعه کارآفرینی و اشتغال و تعاون ، آخرین دستورالعلهای وزارت متبوع را برای مدیران شهرستانی تشریح کردند .
در پایان این جلسه 7 ساعته دوره آموزشی خدمات دولت الکترونیک نیز بوسیله آقای دباغ رئیس گروه فناوری اطلاعات و بودجه اداره کل برگزار شد .

 

IMG 1547 Copy

 

IMG 1548 Copy

 

IMG 1578 Copy

 

IMG 1580 Copy

 

IMG 1582 Copy

 

IMG 1584 Copy

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری