اجلاسیه سالانه مجمع بسیج کارگری استان کرمان

IMG 1317 Copyکارگران و بسیج کارگری نقش کلیدی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در اجلاسیه سالانه مجمع بسیج کارگری استان کرمان گفت: کارگران زحمتکش و تلاشگر و بسیج جامعه کارگری نقش محوری و کلیدی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و رشد و بالندگی کشور دارند.
سردار ابوحمزه، با قدردانی از فعالیت و زحمات کلیه فعّالان عرصه بسیج کارگری گفت : مهمترین مأموریت بسیج کارگری پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب در محیطهای کاری است.
 مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان و رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری استان نیز در این جلسه با بیان اینکه مجمع بسیج ، حکم اتاق فکر بسیجیان را دارد گفت : بسیج یک حرکت خودجوش مردمی است که در تمام عرصه های کشور با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری ؛ حضوری فعال و پر شور دارد و بایستی امسال با تلاش و کوشش شبانه روزی نظام بهره‌ وری را در بخشهای مختلف افزایش دهیم تا بتوانیم به اهدافمان رسیده و  با اشتغالزایی برای جوانان جویای کار منطقه و سرمایه گذاری در بخش های مختلف بتوانیم امرار معاش  و پیشرفت اقتصادی جمعیت ساکن در منطقه را به شکل مطلوب تأمین کنیم.
به گفته سرهنگ باقری مسؤل سازمان بسیج کارگری استان کرمان این اجلاسیه با حضور مدیران و مسؤلان جامعه کار ، تولید و تعاون استان و به منظور ارائه طرح های پژوهشی در زمینه نقش مسایل دینی و مذهبی و فرهنگ کار در افزایش بهره وری برگزار شد .

IMG 1308 Copy

 

IMG 1298 Copy

 

IMG 1305 Copy

 

IMG 1293 Copy

 

IMG 1285 Copy

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری