اختصاص 618 میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات بانکی به طرح های اشتغال فراگیر در استان کرمان

IMG 1077 Copy

مدیر  توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان:
618 میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات بانکی به طرح های اشتغال فراگیر استان کرمان اختصاص یافته است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، منوچهر اسلامی در جلسه ذیل کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با بیان اینکه تعهد استان کرمان در ایجاد شغل از طریق طرح اشتغال فراگیر در سال 1396 ، بیست هزار و 170 شغل است گفت : در کل کشور ، 20 هزار میلیارد تومان به طرح‌های اشتغال‌زا از منابع داخلی هشت بانک عامل در نظر گرفته شده و در استان کرمان این ابلاغیه در یکم آبان ماه به اعضای کارگروه اعلام شده و قرار شده اعضا طرح‌های واجد شرایط را معرفی کنند.
وی با اشاره به اینکه فرایند کاری مناسبی برای پرداخت این تسهیلات پیش‌بینی شده، افزود: در استان با برنامه‌ریزی انجام شده فرایند چابکی را در نظر گرفتیم.
مدیر  توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه دبیرخانه طرح اشتغال فراگیر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال شده، تصریح کرد: 10 روز زمان برای انجام فرایند از رسیدن طرح به بانک و از آنجا یک فرایند یک ماهه در نظر گرفته شده تا به مرحله پرداخت به متقاضی برسد.
وی با اشاره به اینکه سهم استانی 618 میلیارد تومان است، ادامه داد: هریک از بانک‌ها نیز با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 

IMG 1075 Copy

 

IMG 1073 Copy

 

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری