پیام تسلیت مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت درگذشت پدر حقوق کار ایران

 

32852621459

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در پی در گذشت استاد فقید دکتر عراقی پدر حقوق کار ایران ، به نمایندگی از جامعه کار و تولید استان  پیام تسلیت صادر کرد .

شرح پیام :

بسمه تعالی

هوالباقی
انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت استاد و چهره ماندگار دانشگاه جناب آقای دکتر سید عزت‌الله عراقی، پدر حقوق کار ایران موجب تأثر و تألم عمیق جامعه کار و تولید گردید. آن مرحوم، سال‌های متمادی عمر خود را در تعلیم و پرورش دانشجویان، استادان و صاحب نظران حقوقی کشور سپری و با عشق و اخلاص، خدمات ارزشمندی را در حوزه حقوق کار به میهن اسلامی ارائه نمود .
 این استاد فقید دانشگاه تهران نقش بسیار مهمی در تنظیم حقوق کار در ایران داشته تا جاییکه از وی به عنوان «پدر حقوق کار ایران» نام می‌برند. جدای از تلاشی که در راستای برقراری عدالت کارگری از سوی دکتر عراقی صورت گرفت، منش و شخصیت ایشان نیز نقش بسیار مهمی در ماندگار کردن نام این استاد فقید داشته است.  وی یکی از پرکارترین و با سابقه‌ترین استادان حقوق بود که تا واپسین روزهای عمر پر برکت خود به تدریس و تحقیق مشغول بود .
اینجانب به نمایندگی از جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان درگذشت این استاد گران‌قدر را به خانواده محترم آن مرحوم، جامعه علمی و حقوقی و همه کارگران زحمت کش تسلیت عرض نموده ، رحمت و مغفرت جاودان برای آن فقید سعید و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی را از درگاه ایزد منّان مسئلت می‌نمایند.

                                                                                       رضا اسماعیلی
                                                                                    مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری