معارفه رییس جدید اداره حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

IMG 9908 Copyبرگزاری مراسم معارفه رییس جدید اداره حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان
برگزاری مراسم معارفه آقای مهندس ابراهیم سالاری رئیس اداره حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با حضور مدیران و مسؤلان و جمعی از مدیران این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ؛ رضا اسماعیلی ، ضمن قدر دانی از تلاش های صادقانه آقای محمود شهیدی( رییس پیشین اداره حراست) در طول تصدی در این پست ، از وی به عنوان  فردی با حسن رفتار و متنانت یاد نمود.
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، ضمن آرزوی موفقیت  به آقای مهندس سالاری ؛ شاخصه های یک جامعه پیشرفته را در سه محور انسان سالم، سازمان سالم و جامعه سالم عنوان کرد و گفت؛ شفافیت سازمانی یکی از مهمترین مواردی است که باید به نحوی در سازمانها نهادینه شود و مدیر عالی سازمان باید یک نماد عینی سازمان سالم باشد و در این راستا با تمام توان تلاش مجدانه داریم.
وی با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه حراست به عنوان بازوی دستگاه اجرایی و چشم بیدار هر سازمان و همچنین بسترسازی به منظور ایجاد امنیت، آرامش و اعتمادسازی در محیط کار، از زحمات آقای محمود شهیدی رئیس سابق اداره حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان قدردانی و برای ابراهیم سالاری به عنوان رئیس جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد و گفت مراسم تودیع آقای شهیدی نیز هفته آینده برگزار می گردد .
در این جلسه ابراهیم سالاری رئیس اداره حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز با بیان اینکه نگاه من به حراست ، ملی ، تحلیلی و مشاوره ای و پیشگیرانه است گفت: از دیدگاه بنده حراست دارای یک سیستم باز است که در همه احوال ، کمک کردن به کارکنان و پیشبرد اهداف سازمانی را مد نظر قرار دارد .
وی اصلی ترین وظایف حراست را در چهار حوزه؛ حفاظت از پرسنل، حفاظت از اطلاعات سازمانی ، حفاظت فیزیکی و حفاظت از اسناد را برشمرد و گفت ؛ در حقیقت تلاش داریم  بعنوان مشاور امین و دست گیر و امین و کمک حال کارکنان این اداره کل باشیم ، نه بعنوان مچ گیر .
ابراهیم سالاری، با ابراز خرسندی از حسن توجه و اعتماد آقای اسماعیلی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و مسؤلان حراست وزارت متبوع؛ نسبت به محول نمودن این پست حساس، ابراز داشت، انشاالله با کمک همکارانم ، همگام و همسو با سیاست های کلان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حرکت خواهیم نمود .

IMG 9905 Copy

 

IMG 9899 Copy

 

IMG 9900 Copy

 

IMG 9905 Copy

 

 

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری