پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار

86890

مدير كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعي استان كرمان به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار در پیامی ؛ اين روز را به تمام خبرنگاران تلاشگر تبريك گفت .

بسمه تعالي

رسالتم براي آگاهي بخشيدن است ( پيامبر اكرم " ص " )

شأن و منزلت خبرنگاران ، طلايه داران راستين خدمت به نظام خبر رساني در جمهوري اسلامي ايران بدان جهت است كه همواره سعي بر آن داشته اند با تلاشي وافر ، جهان را با هاله اي از قداست در هم آميزند ، تا آنچه را كه عرضه مي دارند ارزش خدايي به خود گيرد .

روز خبرنگار تداعي گر ياد و خاطره شهيد عرصه اطلاع رساني " محمود صارمي " مي باشد كه با خون خود حيات تازه اي به عزت خبرنگاران بخشيد .

اين روز بزرگ و غرور آفرين را با گراميداشت ياد و خاطره آن شهيد بزرگوار به شما و تمامي همكارانتان در عرصه خبر و اطلاع رساني ، تأثير گذاران و سخت كوشان رسانه كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي گام برمي داريد و با مجاهدت بي بديل خويش آثاري ماندگار را بر جاي مي گذاريد تبریک عرض مي نمايم .

در همين راستا تلاش صادقانه و مؤثر تان در انعكاس اخبار جامعه كارگري استان كرمان را كه در خور ستايش و اكرام بسيار است را مي ستايم و برايتان در ادامه اين راه دشوار آرزوي موفقيت و پيروزي دارم و اميدوارم خبر ظهور حضرت ولي عصر(عج) كه روزي تيتر جاودانه تمام اخبار جهان است را به چشم خويش ببينيم .

رضا اسماعیلی

مدير كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعي استان كرمان

 آدرس: کرمان چهار راه کارگر - اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

تلفن: 3_  32755071(034)    کدپستی: 1457994861

پیوندها

موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری رییس جمهور 3
معاون اول رییس جمهور 4

 

گالری